Geciktirici Sprey Orjinal Stag Geciktirici | Ücretsiz Kargo

Almanya'dan ithal geciktirici sprey ile erken boşalmaya elveda

sanal ofis  

eofis  

sanal ofis  

eofis  

hazır ofis  

sanal ofis  

eofis  

sanal ofis  

eofis  

sanal ofis  

eofis  

Web Tasarım

Web Tasarım  

online alışveriş 

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Günümüzde bir çok erkeğin korkulu rüyası haline gelmiş olan erken boşalma problemi, çiftlerin en sık yaşadığı problemlerin başında gelmektedir. Çeşitli tedavi yöntemlerinin uygulandığı bu rahatsızlıkta çiftler tedavi süresince geciktirici sprey kullanarak günü kurtarma ve fizyolojik saati uzatma adına geciktirici sprey kullanmaktadırlar. Birçok tüketicinin en fazla merak ettiği soru ise geciktirici spreylerin nasıl kullanıldığıdır.

Geciktirici spreyler ilişkiden 5-10 dk kadar önce kullanılmalıdır. Spreyi sünnetli deri bölgesine 3-4 fıs sıktıktan sonra parmakla hafifçe yaydırılmalıdır. Bu işlem bittikten sonra 2-3 fıs olmak koşuluyla torba bölümüne de uygulanmalıdır. 5-10 dk beklendikten sonra ilişkiye girilmelidir.

Geciktirici spreylerin kullanımı oldukça pratik olduğundan sıklıkla tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Sadece 2-3 dakikanızı ayırarak sizde bu cinsel rahatsızlığın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca geciktirici spreyler günümüzde haplar ve ilaçlar kadar çok pahalı olmaması sebebiyle de en çok tercih edilen yöntem olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sitemiz üzerinden verilen tüm geciktirici sprey siparişlerinin yanında görsel kullanma kılavuzu gönderilmekte olup, kafanıza takılan tüm soruları müşteri danışma hattımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Geciktirici sprey almadan önce, geciktirici spreyler hakkında mutlaka bilgi edinmenizi önerir, bu konu hakkında yazmış olduğumuz yazılarımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Altta en popüler yazılarımızı inceleyebilir, kafanızdaki soruların bir çoğuna yanıt bulabilirsiniz. Geciktirici satın almadan önce mutlaka orjinal olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü orjinal olmayan geciktirici spreylerin herhangi bir faydası olmamakla birlikte ilerde daha ciddi deri ve cinsel rahatsızlıklara sebep olabilmektedir.

Geciktirici Spreyler Hakkında Bu Yazılarımızı Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ederiz;
Geciktirici Spreyler Eczanelerde Satılır mı?
Geciktirici Sprey Oral Sekste Kullanılır mı?
En İyi Geciktirici Sprey Markası Hangisi?
Geciktirici Hap mı Geciktirici Sprey mi?
Geciktirici Sprey Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Geciktirici Krem mi, Geciktirici Sprey mi?

Bir önceki yazımız olan Geciktiricili Prezervatif mi, Geciktirici Sprey mi? başlıklı makalemizde geciktirici krem, geciktirici sprey ve geciktiricili condom hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

Add a Comment
  1. Merhabalar, condomsuz kullanılması karşı tarafı da uyuşturmaz mı?

    1. Merhabalar Arda bey, condomsuz bir şekilde kullanılması karşı tarafa herhangi bir uyuşturma yapmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geciktirici Sprey Orjinal Stag Geciktirici | Ücretsiz Kargo © 2019 Frontier Theme

Buraya Linkler Gelecek

Tıkla Hemen Ara